Тиждень правових знань.

09.12.2016 14:18

Година спілкування в 1-Б класі "Я - дитина, і теж маю права"

06.12.2016 в 1-Б класі було проведено годину спілкування: "Я - дитина, і теж маю права." Класовод Ромашук Л.І. познайомила дітей з документами, в яких записані права дитини, та визначають їх обов'язки. Разом з дітьми розглянули і обговорили як правильно потрібно поводити себе в різних ситуаціях.

Інсценізоване дослідження в 2 класі "Ознайомлення учнів з "Декларацією прав дитини"

07.12.2016 року в рамках тижня правових знань в 2 класі під керівництвом Боровець С.Ф. проходило інсценізоване дослідження "Ознайомлення учнів з "Декларацією прав дитини", ознайомилися з основними положеннями цього документа, які вказують на права дитини. Учні самостійно робили висновки, аналізували різні ситуації за мотивами як народних казок так і самостійно інсценізованих, вчилися на практиці користуватися правами з "Декларації".

                                        Вивчення прав дитини

                                          Інсценізація казки

                                           Інсценізація казки

                                              Інсценізація казки

                                              Робота з народними казками

Бесіда в 3 класі "Я - маленький громадянин України"

В рамках тижня правових знань у 3 класі була проведена бесіда "Я - маленький громадянин України". Говорили про права дітей, про Конвенцію ООН, яка затвердила права дітей. Діти мають право на освіту, право на відпочинок, на піклування, на медичне обслуговування.

Круглий стіл в 4 класі "Конвенція про права дитини"

У 4 класі було проведено Круглий стіл "Конвенція про права дитини". Під час цього засідання учні висловлювали свої думки щодо своїх прав та обов'язків. Коли і як вони виникли? Ознайомилися їз документами, де записані права дітей.

Година спілкування в 5 класі "Права та обов'язки дітей"

8 грудня 2016 року у 5 класі була проведена година спілкування "Права та обов'зки дітей". Учні ознайомилися з певними документами: Конвенцією прав дитини, Конституцією України, Декларацією прав людини.

 

Година спілкування у 6 класі "Чи знаєш ти свої права, дитино?"

Під час проходження тижня правових знань у 6 класі була проведена година спілкування " Чи знаєш ти свої права, дитино?" У шестикласників формували навички використовувати отримані знання при вирішенні реальних життєвих ситуацій.

Година спілкування в 8 класі "Право людини на життя, свободу, недоторканість".

07.12.2016 року в рамках тижня правових знань в 8 класі під керівництвом Стрілець Л.В. проведена година спілкування "Право людини на життя, свободу, недоторканість". Під час спілкування діти ознайомилися з правилами безпечної поведінки та навиками правової освіти.

Бесіда в 9 класі "Конвенція ООН "Про права дитини"

Під час проходження тижня правових знань у 9 класі була проведена бесіда "Конвенція ООН "Про права дитини". Дев'ятикласники удосконалили свої знання у галузі "Права та обов'язки дітей".

 

 

Контакт

Яцьковицька ЗОШ І-ІІ ст.

yackovichi_2009@ukr.net

Рівненська область
Березнівський район
с. Яцьковичі
34641

Пошук