Тиждень географії

23.03.2018 15:03

З 19 по 23 березня у філії Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів проходив тиждень географії

В школі пройшли відкриті уроки і виховні заходи, які провели вчителі географії і образотворчого мистецтва.

У доборі форм і методів організації роботи педагоги проявили власну ініціативу, творчість. Вчитель Мацкевич І.Г. провела серед учнів 5-9 класів конкурс на кращий малюнок і газету на екологічну тему. З учнями 7 і 9 класів було проведено «Турнір знавців Африки», метою якого було перевірити рівень засвоєння знань про особливості природи Африки, застосувати набуті знання на практиці, виховувати в учнів дружбу, повагу один до одного. Учні узагальнили свої знання про рослинний і тваринний світ Африки.

Відкритий урок з географії у 6 класі з теми: «Гідросфера, її основні частини» провела вчителька географії Чухрій З.В.. Урок був спрямований на формування та закріплення практичних навичок учнів. Під час проведення конференції «Земля – наш спільний дім» у 8 класі значну увагу було приділено вивченню екологічних проблем, особливо засміченню нашої території. Учні розробили проект на тему: «Утилізація побутових відходів», пропонуючи свої розробки щодо поліпшення стану навколишнього середовища району проживання.

Розробляючи заходи тижня, педагоги керувалися тим, що зміст морального і екологічного виховання учнів зумовлений потребами і вимогами суспільства до формування всебічно розвиненої особистості.

Контакт

Яцьковицька ЗОШ І-ІІ ст.

yackovichi_2009@ukr.net

Рівненська область
Березнівський район
с. Яцьковичі
34641

Пошук