Тиждень біології, хімії, географії

07.10.2017 15:09

Згідно річного плану роботи школи з 02 жовтня 2017 року по 06 жовтня 2017 року проходив предметний тиждень географії, біології та хімії. Організаторами Тижня виступили вчитель біології Легкобит О.В., вчитель природознавства Чикалюк М.Д., вчитель географії та хімії Чухрій З.В., та вчитель географії Усач П.М..  Тиждень розпочався організаційною лінійкою, на якій учнів ознайомили з планом проведення Тижня. У рамках тижня були проведені пізнавальні вікторини: «Жива і не жива природа» (6 клас), «Я люблю біологію» (8-9 клас), гра з географії «Геоеврика» (6-9 класи). У формі змагання команд класу учні перевірили рівень своїх навчальних досягнень з даних предметів. Також  змістовно і цікаво пройшли відкриті уроки хімії у 8 класі на тему «Періодична система хімічних елементів, її структура» (вчитель Чухрій З.В.), біології у 6 класі на тему «Будова рослинної і тваринної клітини» (вчитель Легкобит О.В.). Під час уроку вчителі продемонструвала групову та парну форми роботи. Значна увага приділялася формуванню життєвих компетенцій учнів.

         Предметний тиждень завершився вже традиційним Святом урожаю. Учні 1-9 класів готували композиції з природного матеріалу на різну тематику, а учні 7 класу під керівництвом вчителя біології Легкобит О.В. підготували цікаву літературно-музичну композицію «В гостях у осені».

         Активну участь у заходах тижня взяли учні 6 та 7 класів. Учні 6 класу вибороли І місце у конкурсі «Свято урожаю».  Команда 9 класу отримала перемогу у вікторині «Я люблю біологію»,  стала переможцями вікторини з хімії  «Весела хімія», команда учнів 8  класу здобула перемогу у грі «Геоеврика». Учні 8 класу -  Воробій Софія, Боровець Марія, Зейда Катерина, Стрілець Софія, Прокопчук Тетяна; учні  6 класу - Друховець Віторія, Боровець Сюзанна, Шупрудько Софія, Огороднік Аліна, Мельник Яна; учні 5 класу - Боровець Катерина, Романович Адріан, Гурінчук Максим, зайда Катерина  брали активну участь в підготовці заходів тижня під керівництвом вчителів- предметників.

         Протягом тижня основне спрямування було взято на розвиток творчого потенціалу учнів та активізацію позакласної роботи з даних предметів. Позакласні заходи викликали захоплення і зацікавлення школярів природничими науками.

Контакт

Яцьковицька ЗОШ І-ІІ ст.

yackovichi_2009@ukr.net

Рівненська область
Березнівський район
с. Яцьковичі
34641

Пошук